O mnie

Katarzyna GajewskaNazywam się Katarzyna Gajewska i kocham pisać. W życiu zawodowym zajmowałam się m.in. redakcją branżowych czasopism oraz pisaniem i tłumaczeniem tekstów specjalistycznych i marketingowych. Pisałam o kulturze, recenzowałam sztukę i czasem nawet mi za to płacono. Z wykształcenia jestem humanistką, jednak w czasie studiów zainteresował mnie świat technologii, internetu i hipertekstu. Dzięki tej stronie udaje mi się połączyć pisarską pasję z zamiłowaniem do WordPressa, tworzenia treści i nowych mediów. Łączę perspektywę humanistyczną ze światem IT.

Do kogo skierowana jest strona?

Moje teksty skierowane są głównie do blogerów. Osób, które zaczynają przygodę z blogowaniem i tych, którzy już w tym trochę siedzą. Piszę głównie dla humanistów, nie-programistów, którzy chcieliby wejść w świat technologii i nowych mediów poprzez stworzenie swojej strony internetowej lub prowadzenie bloga.

O czym przeczytasz na moim blogu?

WordPress – tutaj znajdują się teksty pomagające okiełznać WordPressa. Jeśli chcesz zacząć prowadzić własnego bloga (lub robić to lepiej) – koniecznie zajrzyj na stronę Blogowanie. Na stronie Rozwój piszę o rynku pracy, potrzebie ciągłego rozwoju oraz edukacji.

Miłej lektury!

PS. Jeśli chcesz, żebym napisała coś dla ciebie, zapraszam do kontaktu: kontakt@gajapisze.pl. Zapraszam także do współpracy blogerów, blogerki i ogólnie ekspertów od internetów. Chętnie opublikuję wspólnie napisany tekst.